BOSCA PIZZA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Szukasz pomysłu na smaczny lunch, pyszny obiad lub idealną kolację, którą zjeść możesz w samotności, z drugą połówką lub ze swoimi przyjaciółmi? Marzysz o zamówieniu świeżej, sycącej i smacznej pizzy, która dostarczona będzie szybko, sprawnie i zawsze na czas? Chciałbyś mieć pewność, że zostanie ona przygotowana ze składników o najwyższej jakości, przez pizzerów, którzy zwyczajnie wiedzą, jak zrobić idealną pizzę? Świetnie trafiłeś. Zapraszamy Cię do naszego boskiego świata na pizzę, w której się zakochasz. Sprawdź menu i zamów online!

ZAMÓW PIZZĘ Z DOWOZEM NA PRĄDNIK BIAŁY

Jeśli zapoznałeś się już z menu naszej pizzerii dowożącej na Prądnik Biały w Krakowie, to z pewnością masz kilka typów pizzy, na które masz nieodpartą ochotę. Wcale nas to nie dziwi, w końcu nasza pizza nie bez przyczyny cieszy się fantastycznymi opiniami. Jest zwyczajnie smaczna i z pewnością posmakuje również Tobie. Już my o to zadbamy. Zanim złożyć zamówienie na serwowaną przez nas pizzę chcemy jednak przedstawić Ci kilka porad, dzięki którym jej zamówienie nie będzie dla Ciebie żadnym problemem.
Po pierwsze pamiętaj, że naszą pizzę na Prądnik Biały zamówić możesz przez telefon, a także przez internet. Jeśli jesteś zwolennikiem telefonicznego zamawiania jedzenia to wystarczy, że skontaktujesz się z pracownikami naszej pizzerii, którzy dostępni są dla Ciebie pod numerem telefonu:  668-105-283. W czasie rozmowy mogą oni nie tylko przyjąć Twoje zamówienie, ale też podpowiedzieć czy udzielić odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące serwowanych przez nas posiłków.
Jeśli z kolei lubisz szybkie i wygodne zamawianie pizzy przez internet, to zachęcamy do zerknięcia do naszego menu, z poziomu którego bez problemu złożysz swoje zamówienie mając przy okazji szansę na jego opłacenie przez internet (kartą, przelewem lub BLIKiem).
Zachęcamy do składania zamówień obiecując, że zrobimy wszystko, aby ich jakość spełniła Twoje oczekiwania!